Żłobek jest jedną z kilku form opieki nad małymi dziećmi (do 3 rż.), których celem jest pomoc rodzicom w godzeniu pracy zawodowej z obowiązkami rodzinnymi (opieką nad dziećmi).

SZKOLENIE

Żłobek i klub dziecięcy zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. 2016r. poz 157 ze zm).

 

marta paul LisPROWADZĄCA SZKOLENIA

 

mgr Marta Paul – Lis

Wykształcenie:

1999r. – 2004r. Akademia Rolnicza im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu, kierunek Ochrona Środowiska

2004r. – 2005r. Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno – Menadżerska „Millenium” Studia Podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego

2005r. – 2006r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie, Studia Podyplomowe w zakresie Doskonalenia Kadr Inspekcji Sanitarnej

Przebieg pracy zawodowej: od 2004r. Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu, od 2008r. na stanowisku kierownika Oddziału Higieny Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu.

mgr Jarosław Kurzawski

radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, absolwent studiów podyplomowych Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w zakresie Prawa Nowoczesnych Technologii.

mgr Paweł Andrukonis

specjalista od dotacji i pomocy społecznej

 

Patronaty.

logo pth jkks